Warface to przeszłość. Teraz rozpoczyna się nowa era!

Po setkach wygranych pojedynków, wielu nieprzespanych nocach, opracowaniu dziesiątek porządnych taktyk i eliminowaniu przeciwników z całego globu… Mówimy koniec. 

DSC rezygnuje z konkurencyjnej gry w Warface i szykujemy się na kolejne wyzwania. Warface był naszym głównym tytułem przez kilkanaście miesięcy…. Każdego dnia zbieraliśmy się, by wspólnie obmyślać taktyki, następnie odbywały się długie treningi, by w ostateczności – wygrywać kolejne mecze.

To była wyjątkowa przygoda, którą zakończyliśmy czystym kontem w pojedynkach klanowych. Zebraliśmy po drodze wiele pięknych zwycięstw, trzykrotnie sięgaliśmy po złoto w turniejach i uczestniczyliśmy w wielu świetnych starciach.

To jest jednak dobry moment, by powiedzieć: koniec. Warface to już przeszłość dla DSC, ponieważ teraz cały nasz klan chce się skupić na Call of Duty: Modern Warfare. Mamy ogromne plany związane z tym tytułem.

Z tego miejsca pragniemy podziękować całemu DSC za aktywną grę na serwerach Warface, a naszym przeciwnikom za świetne pojedynki. Czekamy na więcej!

Dodaj komentarz