PT: World War Z, Detroit: Become Human, Agony, Days Gone, Far Cry 5, Battlefield V.

Jak Wam minął tydzień? Na pewno się nie nudziliście, ale jeśli akurat przespaliście ostatnie dni, to siadajcie wygodnie i zapoznajcie się z pełnym podsumowaniem tygodnia! Przedstawiamy najważniejsze informacje z growego świata.


World War Z jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste. W grze zmierzymy się z falami zombiaków, a najnowszy materiał pozwala spojrzeć na krótkie fragmenty rozgrywki. Nawet 1000 bestii podczas jednej walki? Zapowiada się ciekawie!

 


Agony to polski horror pełny krwi i innych paskudztw. Gra została ocenzurowana, ale twórcy zapewniają, że nawet w takiej sytuacji gracze mogą liczyć na wiele hardcorowych scen. Zobaczcie prezentację tytułu.

 

Detroit: Become Human trafiło do pierwszych graczy, a twórcy kuszą materiałem premierowym. Film powinien zachęcić niezdecydowanych do przygody, w której nie brakuje trudnych decyzji.

 

Days Gone na kolejnym materiale pokazuje zniszczony świat. Sony Bend już wkrótce przedstawi datę premiery, jednak nie możecie liczyć na szybki debiut, bo tytuł ma trafić do nas na początku 2019 roku.

 

Onrush to nietypowe wyścigi. Twórcy stawiają na rywalizację drużyn i bardzo zaskakujące tryby – wszystkie szczegóły wariantów rozgrywki znajdziecie na poniższym materiale.

 

Yakuza 3 Remaster jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4, ale na początku z przygodą zapoznają się wyłącznie Japończycy. Gra zaoferuje rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę.

 

Far Cry 5 zostanie rozszerzone o trzy fabularne przygody. Pierwsza trafi do graczy 5 czerwca i zaprowadzi graczy do pięknego Wietnamu.

 

Battlefield V zadebiutuje 19 października i zaprowadzi graczy na front II wojny światowej. DICE przygotowuje pełnoprawną kampanię (podzieloną na odcinki – jak w przypadku Battlefield 1), tryb kooperacji (misje) oraz wielki tryb sieciowy. Wśród najważniejszych zmian można wyróżnić brak Przepustki Premium oraz lootboxów – wszystkie DLC (mapy i tryby) otrzymamy za darmo, a za prawdziwą gotówkę kupimy jedynie skórki. Tytuł będzie dostępny w pełnej, polskiej wersji językowej (dubbing).

Dodaj komentarz