PT: Śródziemie, PES 2019, RAGE 2, Overkill’s The Walking Dead, Agony, Death’s Gambit, Days Gone i Rainbow Six: Siege

To ptak? To samolot? To Superman? Nie! To Podsumowanie Tygodnia na DSC! Najważniejsze informacje z branży gier wracają w nasze skromne progi. Teraz systematycznie (niedziela-poniedziałek) będziemy przedstawiać Wam informacje, które mogą Was mocno zainteresować. Zapraszamy!

Śródziemie: Cień Wojny z dużym dodatkiem. Pustkowia Mordoru pozwalają biegać po nowym terenie, rekrutować ludzi i walczyć z nowymi przeciwnikami. DLC kosztuje 70 zł.

 

PES 2019 oficjalnie. Gra trafi 30 sierpnia na PS4, XOne i PC, a autorzy obiecują więcej licencji (drużyny, stadiony), realistyczniejsze ruchy piłkarzy, Magiczne Momenty na boisku, czy też mocno przebudowany gameplay. Jakość? 4K + HDR, a na deser sporo zmian w trybach.

 

Overkill’s The Walking Dead z trzecim bohaterem. Twórcy małymi krokami prezentują ekipę, która jeszcze w tym roku zawalczy z biegającymi truposzami. Więcej info? Pewnie na E3.

 

Agony to przerażający horror od polskiego studia Madmind. Premiera odbyła się w ubiegłym tygodniu, a teraz możecie spojrzeć na fabularny zwiastun.

 

Death’s Gambit trafi na PlayStation 4 i komputery osobiste dokładnie 14 sierpnia. Gra czerpie garściami z ostatnich tytułów From Software – walka będzie bardzo wymagająca.

 

Days Gone to jeden z ostatnich hitów zmierzających wyłącznie na PS4. Gra zaoferuje kampanię na 30 godzin, podczas historii będziemy walczyć o przetrwanie w świecie opanowanym przez zarazę, a świat przypomina mapy z serii Far Cry. Twórcy obładowali tytuł najróżniejszymi misjami dodatkowymi, znajdźkami, zaś w trakcie historii otrzymamy możliwość ulepszać pojazd, czy też skorzystamy z wielu broni. Jednym z najważniejszych elementów będzie historia, bo autorzy zaoferują bardzo rozbudowane misje, które pozwolą podjąć wiele trudnych wyborów. Premiera? Dopiero za rok, ale tytuł zadziała w dynamicznym 4K przy 30 fps na PS4 Pro.

 

Rainbow Six: Siege Operation Para Bellum to drugi sezon z trzeciego roku wsparcia. Ubisoft aktualnie przedstawia włoską mapę, ale wkrótce otrzymamy konkrety dotyczące operatorów.

 

H1Z1 od 22 maja będzie dostępne w formie otwartej bety na PlayStation 4, jednak trzeba pamiętać, że to początek długiej podróży produkcji, która będzie w kolejnych miesiącach znacznie ulepszana. Uda się?

 

RAGE 2 zostanie dzisiaj zaprezentowane. Bethesda potwierdziła wyciek, więc za kilka godzin pojawi się zwiastun, który zaprosi nas na tegoroczne E3 – tam pewnie otrzymamy konkretny gameplay i datę premiery.

Dodaj komentarz