PT: Call of Duty: Black Ops 4, Battlefield V, Rainbow Six Siege i więcej

Za nami kawał ciekawego tygodnia. Poznaliśmy między innymi Call of Duty: Black Ops 4, a już w tym tygodniu zobaczymy Battlefield V. Nie możemy narzekać na nudę, więc siadajcie do Podsumowania Tygodnia!

The Crew 2 wypróbujemy w dniach 31 maja – 4 czerwca. W zabawie wezmą udział zaproszeni przez Ubisoft gracze – zainteresowani mogą zgłaszać się pod tym odnośnikiem.

 

Kingdom Hearts 3 zostało zaprezentowane na nowym fragmencie rozgrywki. Tytuł wygląda świetnie i ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku!

 

SoulCalibur VI nabiera rozpędu. W grze pojawi się znany i ceniony wojownik Yoshimitsu, którego możecie kojarzyć z poprzednich odsłon, czy też Tekkena.

 

Dreams może trafi do graczy jeszcze w tym roku. Nowy tytuł autorów LittleBigPlanet został pokazany na dłuższej rozgrywce – autorzy tworzą muzykę.

 

Rainbow Six: Siege Para Bellum zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Drugi sezon w trzecim roku wsparcia zawiera włoską mapę oraz dwóch włoskich operatorów. Zwiastun pokazuje całą zawartość.

 

Battlefield V zobaczymy w tym tygodniu – prezentacja gry odbędzie się w środę o 22:00! Poniższa zajawka potwierdza umiejscowienie akcji w czasach II wojny światowej.

 

Call of Duty: Black Ops 4 to wielka rewolucja. Gra nie otrzyma fabularnej kampanii, a zamiast tego studio postawiło na rozbudowany tryb sieciowy (nastawienie na specjalistów), największy w historii tryb zombie (3 scenariusze) oraz zmagania Battla Royale (mapa większa o 150 razy od Nuketown). Na dzień dobry otrzymaliśmy sporo zwiastunów, czy też nawet pierwsze fragmenty rozgrywki!

Dodaj komentarz