Historia DSC

[DSC] DEADLY SERIOUS CLOWNS

Historia rozpoczęła się w 2008 roku wraz z zakupem konsoli PlayStation 3. Następny rok to prawdziwy początek – jak większość graliśmy w jedną z najlepszych gier typy FPS na konsole, a mianowicie  Killzone 2. Kilku z nas, obecnych członków [DSC], grało ze sobą w klanie [P*L] T.N.T PL. Klanówki oraz turnieje klanowe rozgrywaliśmy każdego dnia i rywalizowaliśmy z najlepszymi zespołami z całego świata… Nigdy nie zapomnimy wygranych z drużynami z Arabii oraz Brazylii! Zdarzały się również porażki, ale po nich wracaliśmy silniejsi i za każdym razem udowadnialiśmy swoją wyższość. W tym czasie byliśmy czołową formacją na świecie.

W konsekwencji postanowiliśmy zorganizować zlot klanowy, który odbył się w Wągrowcu, woj. Wielkopolskie. Spotkaliśmy się w następującym składzie: X-Rat , Psychopath-PL, Radzik81, gabberPL, Czlowiek-Lagg, heniu, Grzenio1981, drosophilia2, kamil_POZNAN. Krótko po zlocie nastąpił kryzys nazwany „Aferą Koszulkową”. Klan TNT został podzielony na dwie ekipy – część zawodników przeszła na inne gry, a pozostali na Killzone 2 przy okazji tworząc nowy klan pod nazwą Deadly Serious Clowns.

DSC Początek

ERA PLAYSTATION 4

Pomysł utworzenia [DSC] wyszedł od dwóch członków ekipy – X-Rat i Psychopath-PL. Aktualnie założyciele zespołu rywalizują ze sobą tylko na trybunach stadionu podczas spotkań Lech Poznań vs. Pogoń Szczecin, jednak w klanie szanują się jak bracia. [DSC] przez około 2-3 lat pozostawało w cieniu sportów elektronicznych. W tym czasie każdy członek grał w rożnego rodzaju gry sieciowe np. Battlefield, Call of Duty, The Last of Us czy Driveclub. Większość postanowiła zmienić PSN ID. Rekordzistą jest Psychopath-PL, który w międzyczasie grał pod nazwami takimi jak Trevor-PL (GTAV), xXTerrorist-_-Xx (Battlefield Hardline), X-ProVirus (TLoU). Obecnie pozostał przy nazwie xPsychopath-_-Xx… Tylko na jak długo? 😉

NAJNOWSZA HISTORIA I REAKTYWACJA 2015

W wakacje 2015 roku odbyły się beta testy Call of  Duty: Black Ops III. Produkcja została początkowo sceptycznie przyjęta, jednak im dłużej graliśmy w gronie wspólnych znajomych, to ten futurystyczny shooter stawał się dla nas coraz to przyjemniejszy.

DECYZJA ZAPADŁA

Przed premiera Call of Duty: Black Ops III,  X-Rat i xPsychopath-_-x postanowili reaktywować klan [DSC]. Powstaje pomysł utworzenia profesjonalnej stronki klanowej oraz zjednoczenia społeczności, która chętnie będzie wspólnie cieszyć się elektroniczną rozgrywką. Mimo dzielących nas tysięcy kilometrów komunikacja, a zarazem rywalizacja odbywa się bez najmniejszych problemów. Do gry postanowili powrócić znani i lubiani gracze z Killzone 2: NRPZBSZD46 , sniper_kmn, Radzik81 (teraz xX_RADZIK_Xx) i gabberPL. Nie możemy także pominąć dwóch kobiet w ekipie [DSC] x_XMitsukiX_x,  która grała kiedyś pod PSN ID weszka_1989 oraz GossipGirl_pl. Nasz ‘Cyrk’ także pozyskał (2015 r.) nowych graczy, między innymi: matiZYGA1101, KING_JAFFAR_I, x-kiniu, Janek88_PL, którzy dziś świadczą o sile naszego klanu!

Chcemy dalej pisać naszą historię. W naszym zespole spotykają się ludzie z odmiennych środowisk oraz regionów, ale wspólne granie w gronie wariatów to Nasza Specjalność. Dziękujemy wszystkim graczom DSC, którzy grają z nami i przyczyniają się do tworzenia wspólnej historii tego zespołu!