DSC gra dla KingPerezKiller! Zapraszamy na stream i do wspólnej rozgrywki

Deadly Serious Clown ponownie nie zamierza patrzeć obojętnie na cierpienie drugiego człowieka i chce pomóc w zrealizowaniu wielkiego marzenia. Nasz przyjaciel z serwerów KingPerezKiller potrzebuje pomocy, więc zapraszamy do wspólnej gry!

KingPerezKiller to jeden z najlepszych graczy Call of Duty w Polsce, z którym wielokrotnie mieliśmy okazję skrzyżować broń. Spotykaliśmy Pereza na serwerach różnych odsłon gier Activision i zawsze mogliśmy liczyć z jego strony na świetną rozgrywkę.

Nie możemy patrzeć obojętnie na jego walkę o normalne życie i chcemy pomóc w zbiórce – Perez został podopiecznym Fundacji, ,,Moc Pomocy” i pragnie zrealizować swoje marzenie: chce wrócić do normalnego życia. Pomoże mu w tym specjalistyczna proteza, która jednak swoje kosztuje…

To właśnie z tego powodu w najbliższą sobotę (2 stycznia 2021 roku) zorganizujemy charytatywny live-stream, podczas którego będziemy zachęcać do wpłat dla Pereza, by nasz przyjaciel mógł wrócić do normalnego życia.

Tak prezentują się szczegóły:

  • Start: 16:00
  • Gramy do: 24:00
  • Gramy w: Call of Duty Black Ops Cold War i Call of Duty Warzone
  • Chcesz z nami zagrać? Napisz do: Psycho-_-PL

Chcesz pomóc Perezowi?

Zachęcamy do wpłat, wspólnej gry oraz poznania całej historii Pereza, który w 2007 roku na skutek ciężkiego wypadku musiał przejść 10 poważnych operacji nogi, ale nawet to nie pomogło i kończyny nie udało się uratować.

Aż trudno nam przedstawiać tę szczegóły… Dlatego prosimy o pomoc! Pokażmy, jak gracze potrafią łączyć się, by wspólnie strzelać i ciesząc się elektroniczną rozgrywką pomożemy Perezowi.

Dodaj komentarz