DSC chce pomagać! Zapraszamy do wspólnej gry

Drodzy Gracze! Żyjemy w trudnych czasach, o których przyszłe pokolenia będą uczyć się w szkołach. Każdego dnia ludzie walczą o życie, kolejni pomagają, a nie brakuje także osób próbujących coś zmienić. My właśnie należymy do tego trzeciego grona i chcemy pomagać. Ty również nie jesteś obojętny na cierpienie innych? Przyłącz się do naszej akcji!

Deadly Serious Clowns to grupa sympatyków elektronicznej rozgrywki, która od 2010 roku wspólnie cieszy się grami. Wiedziemy dobre życie, realizujemy swoje pasje, ale nie możemy patrzeć obojętnie na obecną sytuację. Chcemy pomóc i dlatego prosimy Was o pomoc.

Nasz plan jest następujący – w sobotę o godzinie 6:00 rozpoczynamy 18-godzinną transmisję live-stream, podczas której będziemy zachęcać graczy do wpłacania środków na pomoc dla pracowników Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu

Chcesz pomóc? To jest w tym najlepsze, że dosłownie każdy może pomóc. Dosłownie każda złotówka się liczy i pozwoli nam pomóc medykom w realizacji ich wyjątkowej misji!

Zapraszamy do zabawy, komentowania, oglądania i na wspólne sesje! Jesteśmy otwarci na rozgrywkę i chcemy przez naszą pasję pomagać.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszym FB, a transmisja rozpocznie się na kanale YouTube. Zapraszamy także do sklepu, gdzie znajdziecie gadżety – cała kwota ze sprzedanych produktów zostanie przeznaczona na pomoc.

Dodaj komentarz