Deadly Serious Clowns ponownie rozrabia, czyli wspólny wyjazd do Anastazewa

Każdego dnia dzielą nas tysiące kilometrów, ale od czasu do czasu zbieramy się większą ekipą, nawiedzamy wyznaczone miejsce i po prostu świętujemy. Tak właśnie było w dniach 29.04-02.05, gdy członkowie naszego klanu pojawili się w Anastazewie.

„Bardzo przyjemny wyjazd w doborowym towarzystwie” – takimi słowami podsumował wydarzenie P5ych0p4thKill3r. W zasadzie nic nie zapowiadało tak dobrej imprezy, ale jak zawsze DSC ma sporo szczęścia.

Pogoda dopisała, ekipa nie zawiodła, więc mogliśmy się bawić, radować i oczywiście grać. W trakcie zlotu zwiedzaliśmy okoliczne jeziora, przechadzaliśmy się po lasach i po prostu odpoczywaliśmy. Takie naładowanie baterii pozwala przygotować się na kolejne głośne premiery… Nie możemy zapomnieć, że przed nami Call of Duty: WWII, Destiny 2 i Star Wars: Battlefront 2, a to oczywiście dopiero początek.

A na zlocie? Było dobre, jedzenie, sporo śmiechów, jeszcze więcej radości, a nawet w odpowiednim momencie odwiedzili nas Joel i Ellie z The Last of Us: Part II… Będzie grubo! Na deser zorganizowaliśmy mały turniej w BUZZ – tak przedstawia się podium:

 1. x-kiniu
 2. P5ych0p4thKilI3r
 3. KING_JAFFAR_I

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim za zainteresowanie. To dla nas ważne, że dzielące nas kilometry nie są problemem, bo zawsze możemy się spotkać, wspólnie świętować i cieszyć się swoim towarzystwem. DSC TO RODZINA!

Tak przedstawia się pełna lista członków, którzy pojawili się na zlocie:

 1. X-Rat
 2. matiZYGA1101
 3. P5ych0p4thKilI3r
 4. x-kiniu
 5. KING_JAFFAR_I
 6. Little_Psycho21
 7. Janek88_PL
 8. sharoon25
 9. CiapCiak-PL
 10. DAWID-MARIUSZ_PL
 11. piniaczchemik
 12. x_XMitsukiX_x
 13. Queen_Jaffar
 14. Larysa
 15. Luiza
 16. Aleksandra
 17. Krystyna

A na zakończenie jak zawsze… Zdjęcia!

Dodaj komentarz